Jūlija intervija ar Ralfu Laumani

Pateicoties veiksmīgam nogrieznim sezonas pirmajā pusē, Ralfs Laumanis no Vērgales šogad jau paspējis kļūt ne vien par Latvijas čempionu jauniešu konkurencē, bet arī par Latvijas čempionu kungiem B divīzijā! Tomēr pulveris vēl bija sauss un kā pats atzina, pašam un citiem par pārsteigumu triumfēja arī kungu A divīzijas reitinga turnīrā – “Vecpiebalgas Kauss”! Visus Ralfa panākumus uzskaitīt nemaz nebūs tik viegli, tomēr atzīmēšanas vērts noteikti ir fakts, ka mūsu jaunais talants šautriņu mešanā ir pirmais jaunietis, kurš 2019. gadā Latviju pārstāvēja “Winmau World Masters” turnīrā un “Lakeside” pasaules čempionātā, kā arī bija viens no četriem jauniešiem, kurš 2022. gadā vēsturiski pirmās Latvijas jauniešu izlases sastāvā piedalījās Ungārijā notiekošajā WDF Eiropas kausā jauniešiem.

Ralfs Laumanis 2023. gada Latvijas čempionātā

Par to, kāpēc pēc ļoti veiksmīga sezonas sākuma bultas tagad klausa mazāk, par dalību starptautiskos turnīros, kā arī atbildes uz citiem jautājumiem lasiet mūsu jūlija intervijā ar vienu no vadošajiem Latvijas jauniešiem Ralfu Laumani.

Izgriezumi no intervijas:

“Kad braucām uz sacensībām, tētis man teica, ka es šo A divīzijas kausu šodien vedīšu mājās! Un tā tas arī notika.”

“No Eiropas Kausa jauniešiem es mājās atgriezos diezgan apmierināts, bet tajā pašā laikā arī mazliet vīlies sevī, jo zināju, ka varēju labāk.”

“Noteikti paliks atmiņā pirmās Latvijas reitinga sacensības Vērgalē. Sākot ar turnīru, kurš, manuprāt, bija ļoti labi noorganizēts ar lielisku atmosfēru un beidzot ar “Vērgales” kluba pasākumu pēc turnīra.”

Pilna intervija ar Ralfu Laumani ir atrodama šeit.

Author: Darts4you